کانون فرهنگی و هنری ابوالفضل العباس(ع) شهرستان سپیدان
شهرک شهیدقاضی

دیدار با خانواده محترم شهدا
به مناسبت فرارسیدن سال جدید اعضاء پایگاه مقاومت بسیج شهید قاضی به همراه اعضاء کانون فرهنگی هنری ابوالفضل العباس(ع) با خانواده شهيدان حمایت اله صالحی، قلندر رشیدی و عبداله فریدونی در شهرک شهید قاضی ديدار نمودند.
در این دیدار امام جماعت محترم مسجد قمر بنی هاشم حجت الاسلام حسنی فرمودند: خانواده‌های شهدا با تقدیم یک یا چند فرزند خود در راه انقلاب، همچنان در پیمودن این مسیر ثابت قدم و استوار هستند و در این راه حتی ذره ای در اراده  آنان در تبعیت از ولایت خللی وارد نشده است.
همچنین در این دیدار فرمانده محترم پایگاه مقاومت جناب سرهنگ شاکری و مدیر کانون فرهنگی ابوالفضل العباس ضمن اداي احترام به مقام شامخ شهداي هشت سال دفاع مقدس با قرائت فاتحه و اهدا هديه از خانواده معظم شهدا قدرداني بعمل آوردند.
http://masjedblog.ir/uploads/m/16032851520.jpg
http://masjedblog.ir/uploads/m/16032851447.jpghttp://masjedblog.ir/uploads/m/16032851422.jpghttp://masjedblog.ir/uploads/m/16032851937.jpg

[ موضوع ] : کلي
نویسنده : كانون ابوالفضل العباس(ع)
تاریخ : دوشنبه, فروردين 9, 1395
نظر ( 0 )
 
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.